https://chuck.com.pl/szare-meble-ogrodowe-jaki-komplet-wybrac/ https://siteopia.pl/szkolenia-marketingowe-co-jest-teraz-na-czasie/ noclegi augustów

Precyzyjne badania genetyczne

534
0
Share:
Precyzyjne badania genetyczne

Troska o zdrowie nienarodzonego dziecka przejawia się nie tylko w zażywaniu witamin przez ciężarną o zdrowym odżywianiu, ale również wykonywaniu szeregu badań. Wśród nich znajdują się badania genetyczne, które pozwalają sprawdzić, czy z maluchem jest wszystko w porządku. Wśród nich znajdują się badania genetyczne w ciąży z krwi. Zalicza się do nich badanie NIFTY.

Badanie NIFTY to prosty, a jednocześnie bardzo dokładny test, którego przeprowadzenie nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Aby go przeprowadzić, niezbędna jest próbka krwi pobrana od ciężarnej.

Jakie choroby pozwala zdiagnozować test? Określa on szereg genetycznych zaburzeń. Jego skuteczność jest jednak największa w przypadku zespołu Downa, zespołu Edwardsa oraz zespołu Patau, czyli tych chorób, które w rodzicach wzbudzają największy strach.

Badanie jest naprawdę skuteczne i daje bardzo wiarygodne wyniki. Jednocześnie jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i płodu. To test, który warto przeprowadzić, spodziewając się dziecka.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat testu NIFTY? Zachęcamy do lektury testnifty.eu/o-nifty/test-nifty/.

Share: